معرفی محصولات آرایشی ژوتن

برند (jootan) ژوتن یکی از برند های مطرح شرکت سبز دارو جهان است که با توجه به ثبت و تولید محصولات آن شرکت زیر نظر سازمان غذا و دارو ایران قرار دارد .این شرکت با توجه به اطلاعات و تیم کامل R&D خود موفق به تولید محصولات دارویی و آرایشی بهداشتی بر پایه طب سنتی و کاملا گیاهی شده است .این موفقیت تاثیر گرفته از طب سنتی بوده و همیشه در فکر این بوده که چگونه محصولات دارویی و آرایشی بهداشتی را تولید نماید که هیچگونه سوء مصرفی برای هم وطنان نداشته باشد و در اینجا با افتخار اعلام می نماییم که توانسته ایم در این راه قدم های برداشته و محصولاتی کاملا گیاهی و ایرانی خدمتتان ارائه نماییم. محصولات آرایشی ژوتن را می توانید در سایت اینچند خریداری کنید

مشاهده و خرید محصولات آرایشی ژوتن در اینچند

مقدمه :

نياز روز افزون جامعه به دارو و نيز اثرات جانبي مصرف داروهاي شيميايي ، توجه بشر را بار ديگر به منابع غني طبيعت جلب نموده است . آنچه كه درگذشته به عنوان روش های درمانی مورد استفاده قرار می گرفته و جزئي با ارزش در فرهنگ كشور ما بوده امروزه تبدیل به تخصصي درحال احیا شده است که به کمک داروسازان ، پزشکان و محققین طب ایرانی جهت جایگزین نمودن داروهای متداول شیمیایی مورد استفاده مجدد قرارگرفته است .  شرکت دانش بنیان سبز دارو جهان ( ژوتن ) در جهت ترویج و کاربردی نمودن طب سنتی تاسیس گردیده و با استفاده از منابع و کتب پزشکی دانشمندان به نام ایرانی همچون ابن سینا ، گرگانی (جرجانی) ، رازی … و به پشتوانه دانش محققین شرکت اقدام به تولید و ساخت داروهای گیاهی و فراورده های طب سنتی ایران با نام تجاری « ژوتن » نموده است. محصولات ما بر اساس تحقیقات جامع پزشکی و همکاری بهترین پزشکان ، متخصصان و دانشمندان طب سنتی ایران و بر طبق بالاترین سطح استانداردهای معتبر تولید و بسته بندی وزارت بهداشت ایران و اروپا فراوری و به ثبت رسیده است تا اثربخشی نمایان ، پایدار و سریع را به ارمغان آورد . کنترل کیفیت دارو ها نشان داده است که کلیه محصولات شرکت قابل رقابت با نمونه های خارجی و شیمیایی مشابه می باشند.

محصولات آرایشی ژوتن  دارای پروانه تولید :

1 ) تقویت کننده مو ( ویژه آقایان ) :

موارد مصرف :

محرک رشد، استحکام ریشه مو ، مغذی پیاز مو .

محصولات آرایشی ژوتن

 

تقویت کننده های موی آقایان به طور کلی از یک روند پیروی می کنند ( طب سنتی ) و آن تغدیه پیاز مو ، خون رسانی و از بین برند قارچ و باکتری و تسریع در رویش و پر پشت شدن می باشد که با توجه به حالات فیزیولوژی مختلف بدن آقایان از یک فرمول به صورت عموم استفاده می شود تا بتواند طیف وسیعی را در برابر مشکلات ریزش مو پوشش دهند .

علل ریزش مو :

 • آلودگی محیط ( آب نا سالم و آلودگی هوا )
 • تغییرات آب و هوایی (سرد و گرم شدن فصول سال و تردد در مناطق مختلف جغرافیایی – در فصول گرم به علت تعرق و گشاد شدن منافذ پوست و در فصول سرد به علت بسته شدن منافذ پوست سر و جلوگیری از رویش مو )
 • عدم تغذیه مناسب (کاهش رساندن مواد مغذی مانند پروتئین ها ، اسید های چرب و . . . )
 • عوامل وراثتی
 • استرس و بی خوابی ( ایجاد ریزش به صورت سکه ای )
 • بیماری های پوستی مانند اگزما و . . .
 • و . . .

با توجه به توضیحات فوق و علت ریزش موی سر باید به این نکته اشاره کرد که ریزش مو در حدود 100 الی 150 تار مو در روز یک امر طبیعی است و نباید نگران شد .

مواد موثره :

عصاره و اسانس مورد :

دقیقا فرآیندی مانند << دی هیدرو کسی پروپیل و دی هیدرو اتیل بیماتوپر>> است که باعث آنالوگ سنتزی پروستامید –  افزایش رشد و تکثیر سلول های فولیکولی مو – افزایش زمان فاز رشد مو (آناژن) و کاهش زمان فاز ریزش مو (تلوژن) افزایش طول ، ضخامت و حجیم شدن مو . بهبود خونرسانی و تنظیم PH پوست محل رویش مو ( بواسطه ریسینولئیک اسید ) – تسریع رشد مو بواسطه تقویت ریشه ، افزایش ضخامت و تراکم مو ، تقویت ساختار کراتینی ، جلوگیری از خشکی و شکنندگی مو ، غنی از ترکیبات آنتی اکسیدان که به حفظ کراتین مو کمک می کند و به آنها استحکام و نرمی می بخشد .

روغن کنجد :

فرآیند ویتامین رسانی E ، ریسینولئیک اسید ، پروتئین ها ، اسید های چرب امگا 6 و 9 ، اولئیک اسید و لینولئیک اسید را بر عهد دارد .

اسانس و عصاره رزماری :

اسانس این گیاه منبع غنی از مواد موثره نظیر سینوئل ، اسید رزماریتیک ، دی ترپن ، تری ترپن ، تانن که باعث خونرسانی – دارای خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی که از ریزشهای ناشی از عفونت های پوستی جلوگیری می نماید

در ضمن به این نکته اشاره کردکه محصول تقویت موی آقایان می تواند به تاثیر بسیار مناسبی به بهبود آسیب های ناشی از رنگ شدن ، سوختگی داشته باشد .

نحوه مصرف :

از این اسپری حتما بعد از استحمام ( بگونه ای که پوست سر فاقد چربی و آلودگی و به اصطلاح تمیز باشد )و قبل از خشک شدن پوست استفاده نمایند . بدین صورت که در نواحی مورد نظر از این محلول اسپری شود به قدری که پوست خیس شود و با نوک انگشتان در حدود 1 الی 2 دقیقه ماساژ داده شود تا محلول به طور کامل جذب پوست سر شود و تا استحمام بعدی دیگر نیازی به استفاده نخواهید داشت . توصیه ما به شما دوستان عزیز این است که یک روز در میان از این تقویت کننده بعد از استحمام استفاده نمایید تا تاثیرات مطلوبی حاصل شود .

 • نکته 1 : دوره تاثیر گذاری آن از اولین روز مصرف تا نمایان شدن تاثیرات 45 روز می باشد پس لطفا صبور باشید .
 • نکته 2 : توصیه ما برای تاثیر مناسب و بهبود کامل استفاده از یک دوره 3 ماه می باشد که با توجه به روند پیشرفت و میزان رضایتمندی شما می توانید یک دوره دیگر را نیز استفاده بفرمایید .
 • نکته 3 : با قطع مصرف این دارو عوارض ریزش مو بر نخواهد گشت .
 • نکته 4 : در صورت ایجاد حساسیت ( خارش شدید ، التهاب و . . . ) مصرف را قطع و با کارشناسان این شرکت مشورت نمایید .
 • نکته 5 : دوستانی که پوست سر آنها فاقد ریشه مو باشد ( طاس ) نه این دارو  بلکه هیچ یک از داروهای دیگر چه طبیعی و چه شیمیایی تاثیری بر روی رویش موی آنها نخواهد داشت .
 • نکته 6 : دوستانی که دچار ریزش سکه ای در ریش های صورت و موهای سر خود شده اند می توانند از این محصول در آن نواحی استفاده کنند .
2)تقویت کننده مو (ویژه بانوان)

موارد مصرف :

محرک رشد، استحکام ریشه مو ، مغذی پیاز مو

مشاهده و خرید اینترنتی تقویت کننده مو (ویژه بانوان) ( محصولات آرایشی ژوتن )

تقویت کننده های موی بانوان به طور کلی از یک روند پیروی می کنند ( طب سنتی ) و آن تغدیه پیاز مو ، خون رسانی و از بین بردن قارچ و باکتری و تسریع در رویش و پر پشت شدن می باشد . با توجه به فیزیولوژی بدن بانوان ، از یک فرمول به صورت عموم استفاده می شود تا بتواند طیف وسیعی را در برابر مشکلات ریزش مو پوشش دهد .

علل ریزش مو

آلودگی محیط ( آب نا سالم و آلودگی هوا )

تغییرات آب و هوایی (سرد و گرم شدن فصول سال و تردد در مناطق مختلف جغرافیایی – در فصول گرم به علت تعرق و گشاد شدن منافذ پوست و در فصول سرد به علت بسته شدن منافذ پوست سر و جلوگیری از رویش مو )

عدم تغذیه مناسب (کاهش مواد مغذی مانند پروتئین ها ، اسید های چرب و . . . )

عوامل وراثتی

استرس و بی خوابی ( ایجاد ریزش به صورت سکه ای )

بیماری های پوستی مانند اگزما و . . .

و . . .

با توجه به توضیحات فوق و علت ریزش موی سر باید به این نکته اشاره کرد که ریزش مو در حدود 100 الی 150 تار مو در روز یک امر طبیعی است و نباید نگران شد .

مواد موثره :

اسانس و عصاره مورد :

فرآیندی مانند << دی هیدرو کسی پروپیل و دی هیدرو اتیل بیماتوپر>> است که باعث آنالوگ سنتزی پروستامید –  افزایش رشد و تکثیر سلول های فولیکولی مو – افزایش زمان فاز رشد مو (آناژن) و کاهش زمان فاز ریزش مو (تلوژن) افزایش طول ، ضخامت و حجیم شدن مو . بهبود خونرسانی و تنظیم PH پوست محل رویش مو ( بواسطه ریسینولئیک اسید ) – تسریع رشد مو بواسطه تقویت ریشه ، افزایش ضخامت و تراکم مو ، تقویت ساختار کراتینی ، جلوگیری از خشکی و شکنندگی مو ، غنی از ترکیبات آنتی اکسیدان که به حفظ کراتین مو کمک می کند و به آنها استحکام و نرمی می بخشد .

روغن کنجد :

فرآیند ویتامین رسانی E ، ریسینولئیک اسید ، پروتئین ها ، اسید های چرب امگا 6 و 9 ، اولئیک اسید و لینولئیک اسید را بر عهد دارد .

اسانس و عصاره رزماری :

اسانس این گیاه منبع غنی از مواد موثره نظیر سینوئل ، اسید رزماریتیک ، دی ترپن ، تری ترپن ، تانن که باعث خونرسانی – دارای خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی که از ریزشهای ناشی از عفونت های پوستی جلوگیری می نماید

در ضمن به این نکته اشاره کردکه محصول تقویت موی بانوان می تواند به تاثیر بسیار مناسبی به بهبود آسیب های ناشی از رنگ کردن ، اتو و سشوار کشیدن ،استفاده از مواد شیمیایی مانندکراتین، زایمان،یائسگی داشته باشد .

نحوه مصرف :

از این اسپری حتما بعد از استحمام ( بگونه ای که پوست سر فاقد چربی و آلودگی و به اصطلاح تمیز باشد )و قبل از خشک شدن پوست استفاده نمایند . بدین صورت که در نواحی مورد نظر از این محلول اسپری شود به قدری که پوست خیس شود و با نوک انگشتان در حدود 1 الی 2 دقیقه ماساژ داده شود تا محلول به طور کامل جذب پوست سر شود و تا استحمام بعدی دیگر نیازی به استفاده نخواهید داشت . توصیه ما به شما بانوان عزیز این است که یک روز در میان از این تقویت کننده بعد از استحمام استفاده نمایید تا تاثیرات مطلوبی حاصل شود .

نکته 1 : دوره تاثیر گذاری آن از اولین روز مصرف تا نمایان شدن تاثیرات 45 روز می باشد پس لطفا صبور باشید .

نکته 2 : توصیه ما برای تاثیر مناسب و بهبود کامل استفاده از یک دوره 3 ماه می باشد که با توجه به روند پیشرفت و میزان رضایتمندی شما می توانید یک دوره دیگر را نیز استفاده بفرمایید .

نکته 3 : با قطع مصرف این دارو عوارض ریزش مو بر نخواهد گشت .

نکته 4 : در صورت ایجاد حساسیت ( خارش شدید ، التهاب و . . . ) مصرف را قطع و با کارشناسان این شرکت مشورت نمایید .

نکته 5 : خانم هایی که دچار ریزش سکه ای در موهای سر خود شده اند می توانند از این محصول در آن نواحی استفاده کنند .

3) تقویت کننده مژه و ابرو :

موارد مصرف :

محرک رشد ، استحکام ریشه مژه و ابرو ، مغذی پیاز مو

مشاهده و خرید اینترنتی تقویت مژه و ابرو ( محصولات آرایشی ژوتن )

تقویت و رشد مژه و ابرو چون به طور کلی از یک روند خاصی ( طب سنتی ) پیروی می کنند و آن تغدیه پیاز مو ، خون رسانی و از بین برنده قارچ و باکتری و تسریع در رویش و پر پشت شدن است که در نتیجه از یک فرمول برای تقویت مژه و همچنین تقویت ابرو  استفاده می شود ولی با حالت فیزیولوژی بدن آقایان و  بانوان میزان استفاده کردن از آنها متفاوت است .

مواد موثره :

عصاره مورد : افزایش فرآیند رشد و تکثیر سلول های فولیکولی مزه و ابرو – افزایش فاز رشد مژه و ابرو ( آناژن ) – کاهش فاز ریزش مژه و ابرو ( تلوژن ) – افزایش طول ، ضخامت و حجیم شدن مژه و ابرو

عصاره سیاه دانه : فرآیند رساندن و تغذیه ویتامین E ، پروتین ها و اسید های چرب امگا 6 و 9 را بر عهده دارد .

گیاه رزماری : این گیاه منبع غنی از مواد موثره مانند سینول ، تانن و دی ترپن می باشد که باعث بهبود خون رسانی ، خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی را دارد ( از بین برنده ریزش های ناشی از عفونت پوستی )

لازم بذکر است استفاده از تقویت مژه و ابرو که بواسطه  تیغ زدن ، تاتو شدن و برداشته شدن ریشه ها ضعیف شده اند بسیار مناسب بوده و در کمترین زمان تاثیرگذاری خواهد کرد .

نحوه مصرف :

سه مرتبه در شبانه روز استفاده شود و حتما یک مرتبه آن شب قبل از خواب باشد تا صورت شسته نشود و جذب بیشتری صورت پذیرد . بدین گونه که سری غلطکی را بر روی ابرو ها حرکت دهید تا سطح پوست زیرین ابرو ها خیس شود و با نوک انگشت به آرامی ماساژ دهید ( به مقداری که احساس شود که جذب پوست  شده است ) و برای مژه ها فقط کافی است پلک ها را ببندید و بالای خط رویش مژه ها به آرامی سری غلطکی را حرکت دهید تا پوست نازک پلک خیس شود و به آرامی با نوک انگشت ماساژ دهید .

نکته 1 : در صورت ورود به چشم ممکن است دچار سوزش شود که در این حالت فقط کافی است با آب چشم خود را شستشو دهید .

نکته 2 : بعد استفاده از محصول لازم نیست صورت خود را شستشو دهید .

نکته 3 : این محصول هیچگونه مغایرتی با مسائل شرعی نخواهد داشت .

 

4) تقویت کننده ناخن :

موارد مصرف:

محرک رشد ، تقویت ناخن ، ضد قارچ و باکتری

محصولات آرایشی ژوتن

مشاهده و خرید اینترنتی تقویت کننده ناخن ( محصولات آرایشی ژوتن )

محلول تقویت کننده ناخن ژوتن از چندین عصاره گیاهی تشکیل شده است که شامل روغن کنجد ، عصاره گیاه مورد ، عصاره گیاه بنفشه و عصاره گیاه دم اسب و شامل مواد موثره سینئول ، لینالول ، ترپینئول و ترپینولن ، تانن ، و ویتامین C و سایر مواد می باشد . از تاثیرات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره کرد : تقوت کننده ناخن ، محرک رشد ناخن ، استحکام ناخن ، ضد قارچ و باکتری (که یکی از عوامل کندی رشد و تغییر رنگ ناخن می باشد) لازم به ذکر است که استفاده از شویندها،مواد شیمیایی و ناخن مصنوعی از پر تاثیر گذارترین و مخرب ترین عوامل خارجی می توانند باشند که صحت و سلامت ناخن را در معرض خطر می گذارند . پس شما عزیزانی که مدام به واسطه شغل و شرایط خاص خود با این عوامل به صورت مستقیم در ارتباط هستید توصیه ما برای به دست آوردن سلامتی ناخن های خود استفاده از تقویت کننده ناخن ژوتن می باشد .

نحوه مصرف : روزانه سه مرتبه که یک نوبت آن شب قبل از خواب باشد .

5) رفع زردی ناخن

موارد مصرف :

مغذی ناخن ، رفع زردی ناخن ، جلاء دهنده ناخن

مشاهده و خرید اینترنتی رفع زردی ناخن ( محصولات آرایشی ژوتن )

شاید برای شما عزیزان پیش آمده باشد که بعد از استفاده و یا کار کردن با لاکها ، مواد صنعتی و یا حتی پخت و پز غذا رنگ صورتی ناخنهای شما رو به مات شدن و زردی برود برای رفع این موارد شما می توانید از رفع کننده زردی ناخن که برطرف کننده و شفاف کننده ناخن است استفاده نمایید .

مواد تشکیل دهنده

عصاره گیاه گزنه :کاروتن ، سکرتین ، اسید فورلیک ، مالیک اسید ، کولوروزنیک اسید ، تانن اورتیسین که این مواد موثره موجب تحریک خون شده و باعث اصلاح و جلای رنگ ناخن می گردد .

سرکه : باعث لایه برداری نازک از سطح ناخن می گردد و ضد قارچ و باکتری می باشد

نحوه مصرف

روزی سه مرتبه و یک نوبت آن شب قبل از خواب باشد

زمان اثر دهی آن متفاوت بوده و شما حداکثر ظرف مدت7 الی 15 روز نتیجه را مشاهده می نمایید پس لطفا صبور باشید .

 

6) ترمیم کوتیکول ناخن

موارد مصرف:

درمان کوتیکول، ضد خشکی

محصولات آرایشی ژوتن

مشاهده و خرید اینترنتی ترمیم کوتیکول ناخن ( محصولات آرایشی ژوتن )

ازبین برنده پوستهای زائد اطراف ناخن،ازبین برنده پوستهای ریش ریش شده اطراف ناخن ناخن

شاید بیشتر شما عزیزان با مشکل ریشه ریشه شدن پوست اطراف ناخن روبرو شده باشید.

کاربرد دیگری که می شود از این محصول داشت در آرایگاه های بانوان هست که مانیکور و پدیکور انجام می دهند که محل تلاقی پوست و ناخن را برای زیبایی بر می دارند که لطمه شدیدی به پوست اطرف ناخن وارد می شود و ممکن است پوست اطراف ناخن ریش ریش شود که با استفاده از این محصول می توانید عوارض بعد از انجام مانیکور و پدیکور را برطف نمایید .

موادموثره

عصاره گل محمدی : برای آب رسانی و لطیف کردن پوست ناخن

 

7) رفع ترک لب

موارد مصرف :

رفع خشکی ،  درمان ترک ،  رطوبت رسان

محصولات آرایشی ژوتن

مشاهده و خرید اینترنتیرفع ترک لب ( محصولات آرایشی ژوتن )

از آنجایی که لب جزی از پوست بدن محسوب می شود شرایط نگهداری آن مانند پوستهای قسمتهای مختلف بدن یکسان است . در لب پوست شفاف تر و مقادیر زیادی رگ وجود دارد که این امر باعث می شود دارای حساسیت بیشتری باشد که حفظ و نگهداری آن مقداری دشوار می شود . به علت و جود رگهای  زیاد لب بسیار تاثیر پذیر از شرایط محیط بدن و یا شرایط داخلی بدن می باشد .

علل ترک لب

 1. آب و هوای محیط ( سردی هوا – خشکی هوا – گرمای هوا – آب ناسالم و . . . )
 2. بیماری ( شایع ترین آن سرما خوردگی و عفونتها )
 3. زبان زدن بیش از اندازه ( این امر بیشتر در کودکان رخ می دهد )
 4. ضربه های محکم و مسقیم
 5. تغذیه نامناسب

و . . .

نکته : منظور از ترک خورن به اصطلاح دو تیکه شدن و یا قاچ خوردن لب می باشد .

مواد موثره :

روغن گیاه مصطکی : نرمی پوست و جلوگیری از خشکی ، و ایجاد یک لایه محافظ رزینی

روغن کنجد : نرم کنندگی ، تامین کولوژن  ویتامین E  , A

اسانس لیمو : حاوی مواد تلخ ، املاح و ویتامینها می باشد ، که این مواد تلخ جلوگیری می کند از زبان زدن بیش از اندازه .

نحوه مصرف

از زمان اولین استفاده تا مشاهده تاثیر آن 10 روز می باشد که می توانید نرمی ، لطافت ، براق شدن و خوش رنگ شدن لب را ببینید .

توصیه ما به شما عزیزان این است که تا زمان بهبود و یا حتی شرایط محیطی از آن استفاده کنید تا کاملا ترک لب برطرف گردد پس لطفا صبور باشید .

نکته 1 : میزان استفاده در آب و هوای سرد ، خشک و گرم متفاوت است .  در هوای سرد روزی 3 مرتبه ، در هوای خشک روزی 3 مرتبه و در هوای گرم روزی 2 مرتبه

نکته 2 : در ترتیب استفاده حتما یک نوبت شب قبل خواب استفاده شود .

نکته 3 : واردن شدن آن به دهان یا به اصطلاح خوردن آن هیچگونه عارضه ای نخواهد داشت .

نکته4 : برای کودکان و یا افرادی که مدام به لب های خود زبان می زنند و دور لب های آنها قرمز می شود با و جود مواد تلخ گیاهان روش جلوگیری کنند مناسبی است .

 

8) رفع شوره سر ( ویژه موهای خشک )

موارد مصرف :

رفع شوره سر موهای خشک.

محصولات آرایشی ژوتن

مشاهده و خرید اینترنتی ضد شوره موهای خشک ( محصولات آرایشی ژوتن )

این دست از شوره‌ها قابل دیدن و به شکل لایه‌هایی از پوست سر می‌باشند. سفید، مسطح ، و به آسانی جدا شونده هستند. بیشتر کسانی که به این نوع شوره دچار می‌شوند موهای خشکی دارند. در بیشتر موارد سبب خارش آزار دهنده‌ای می‌شوند و خاراندن آن روند افزایش و تکثیرشان را تندتر می‌کند . همچنین خارش آنها سبب ملتهب شدن پوست سر و تلاش بیشتر پوست برای نوسازی و درنتیجه افزایش شوره می‌شود.

 

علل ایجاد شوره خشک

 1. اختلال در سیستم هورمونی
 2. تغذیه نامناسب و ناهماهنگ
 3. مصرف دخانیات
 4. کامل نبودن شستشوی سر و باقیمانده مواد شودنده بر روی پوست سر
 5. خشکی بیش از اندازه پوست سر

مواد موثره

گیاهان بکار رفته در فرمول این محصول شامل بید پشت نقره ایی ، صمغ مصطکی ، گیاه دم اسب می باشد .ترکیب این گیاهان باعث کنترل خشکی پوست شده و از لایه لایه شدن پوست و شدت یافتن پوستهای مرده سر جلو گیری می کند و باعث از بین رفتن خارش و قرمزی پوست سر ناشی از التهاب بوجود آمده می شود .

صمغ مصطکی : جلوگیری از شدت خارش و شامل مواد رزینی ماستی سین ، ماسیتک اسید ، ماستیکو رزن و همینطور یک نگهدارنده طبیعی فوق العاده است ( پرزرواتیو ) و نیز ضد قارچ و ضد باکتری ، قابض و محافظ سلولی است .

بید پشت نقره ایی : جهت کنترل چربی و خشکی پوست به واسطه وجود مواد موثره گلیکوزیدهای فنلی ازجمله د-سالیسین ، سالیکورتین ، ایزو سالی پورپزید ، پی سه این و . . .

گیاه دم اسب : از بین بردن زخمها و التهاب ، قرمزی پوست و به واسطه سیلیکون باعث درخشندگی مو می شود.

گلیسیرین : علاوه بر توانایی باز گرداندن رطوبت مو ها و پوست سر ، برای رشد موها نیز مفید است . با استفاده از گلیسیرین می توان موهای خشک ، فر و شکننده را نرم کرد .

نحوه مصرف

از بابت مصرف این محصول شما نیاز به تغییر و یا استفاده خاصی از انواع شامپو ها ندارید فقط کافیست به صورت قبل سر خود را با همان شامپوی معمولی که استفاده می کردید شستشو دهید و آبکشی نموده و بعد از استحمکام کل پوست سر را به این محلول آغشته و حدود 1 الی 2 دقیقه ماساژ دهید .

شما بعد از مدت یک هفته از اولین استفاده تاثیرات این محلول را مشاهد می نمایید و در عرض دو ماه به صورت کامل از این مشکل رهایی میابید . در صورتی که احساس نمودید هنوز شوره سر به صورت کامل درمان نشده است توصیه می شود که یک دوره یک ماهه نیز مجددا استفاده گردد .

مزایا

 • رفع سریع پوسته ریزی و شوره خشک سر
 • دارای عصاره بید جهت رفع پوسته های مرده سطح پوست سر
 • بهره گیری از مواد مؤثره گیاهی با اثرات ضد قارچی
 • رفع خارش، التهاب و قرمزی پوست سر
 • نرمی و لطافت مو ها خشک بعد از استحمام

 

9) رفع شوره سر ( ویژه موهای چرب )

موارد مصرف :

رفع شوره سر موهای چرب.

محصولات آرایشی ژوتن

مشاهده و خرید اینترنتی ضد شوره موهای چرب  ( محصولات آرایشی ژوتن )

این دست از شوره ها به صورت ذرات چربی به پوست سر چسبیده و جدا کردن آنها سخت تر و باعث زخم شدن می‌شود ، شکل آنها ذرات کوچک تر از پوست مرده سر ، گرد تر و کمی زرد رنگ هستند و بیشتر کسانی که به این نوع شوره دچار می‌شوند موهای چربی دارند . در بیشتر موارد سبب خارش زیادی می‌شوند و اغلب نشانی از ریزش مو می باشند و با توجه به این نکته از خارش سر در شوره چرب باید اکیداً پرهیز شود .

علل ایجاد شوره چرب

 1. اختلال در سیستم هورمونی
 2. تغذیه نامناسب و ناهماهنگ
 3. مصرف دخانیات
 4. کامل نبودن شستشوی سر و باقیمانده مواد شودنده بر روی پوست سر
 5. چربی بیش از اندازه پوست سر

مواد موثره

گیاهان بکار رفته در فرمول این محصول شامل بید پشت نقره ایی ، صمغ مصطکی ، گیاه دم اسب می باشد .ترکیب این گیاهان باعث کنترل چربی پوست شده و جلوگیری از بسته شدن روزنه های پوست و شدت یافتن چربی پوست جلو گیری می کند و باعث از بین رفتن خارش و قرمزی پوست سر ناشی از التهاب بوجود آمده می شود .

صمغ مصطکی : جلوگیری از شدت خارش

بید پشت نقره ایی : جهت کنترل چربی و خشکی پوست

گیاه دم اسب : از بین بردن زخمها و التهاب و قرمزی پوست

نحوه مصرف

از بابت مصرف این محصول شما نیاز به تغییر و یا استفاده خاصی از انواع شامپو ها ندارید فقط کافیست به صورت قبل سر خود را با همان شامپوی معمولی که استفاده می کردید شستشو دهید و آبکشی نموده و بعد از استحمکام کل پوست سر را به این محلول آغشته و حدود 1 الی 2 دقیقه ماساژ دهید .

شما بعد از مدت یک هفته از اولین استفاده تاثیرات این محلول را مشاهد می نمایید و در عرض دو ماه به صورت کامل از این مشکل رهایی میابید . در صورتی که احساس نمودید هنوز شوره سر به صورت کامل درمان نشده است توصیه می شود که یک دوره یکماهه نیز مجددا استفاده گردد .

 نکته 1 : در صورت طولانی مدت شدن مشاهده شوره سر باید آنرا جدی گرفته و به پزشک مراجعه کرد زیرا پوست سر در این شرایط می‌تواند میزبان بسیاری از باکتریها و قارچها شود .

نکته 2 : یکی از عوامل بسیار مهم در ریز مو چرب بودن پوست سر می باشد که همزمان با ایجاد شوره چرب ریزش مو نیز دیده می شود .

مزایا

 • رفع سریع چربی پوست و شوره چرب سر
 • دارای عصاره بید جهت رفع و کنترل چربی پوست سطح سر
 • بهره گیری از مواد مؤثره گیاهی با اثرات ضد قارچی
 • رفع خارش، التهاب و قرمزی پوست سر
 • نرمی و لطافت مو ها چرب بعد از استحمام

 

10) روغن ماساژ گیاهی ( محصولات آرایشی ژوتن )

موارد مصرف :

ضد اسپاسم، رفع خستگی، کوفتگی، گرفتگی عضلات و درد مفاصل .

مشاهده و خرید محصولات آرایشی ژوتن در اینچند

( محصولات آرایشی ژوتن )