شرایط ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی این‌چند

در وب‌سایت “این‌چند” فروشندگان و فروشگاه های اینترنتی به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

  • فروشندگان و فروشگاه های اینترنتی VIP
  • فروشندگان و فروشگاه های اینترنتی معمولی

فروشندگان و فروشگاه های VIP

محصولات فروشگاه های VIP، در انبار “این‌چند” جمع‌آوری شده و نگهداری می‌شود. وقتی شما به عنوان خریدار، از این فروشگاه‌ها خرید اینترنتی می‌‌کنید، تیم ما این محصولات را برای شما بسته بندی کرده و ارسال می‌کند. به این دلیل که انبار ما در تهران قرار دارد، سفارش های مربوط به شهر تهران یک روزه و برای شهرستان ها سه روزه ارسال می‌شوند.

با خرید از این فروشگاه های اینترنتی، تمام سفارشات شما در قالب یک جعبه ارسال می‌شود و در تمام مراحل امکان پیگیری مرسوله، از طریق پنل کاربری “این‌چند” برای شما فراهم است.

برای پست محصولات در تهران، از پیک شهری و برای شهرستان ها، از پست جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌شود.

فروشندگان و فروشگاه های معمولی

فروشندگان معمولی، وظیفه بسته بندی و ارسال محصولات را خودشان برعهده دارند. ما به عنوان تیم “این‌چند” مجموعه پیشنهادهایی را به آنها می‌دهیم تا اگر بخواهند از طریق برخی شرکت های پستی مانند ،پست بار یا پست جمهوری اسلامی ایران، اقدام به ارسال محصولاتشان نمایند. در صورتی که فروشندگان، از طریق پست بار اقدام به ارسال ممحصولاتشان نمایند، ماموران پست بار از درب منزل یا محل کار بسته را تحویل گرفته و به مشتری تحویل می‌دهند.

لازم به ذکر است، هنگامی که از فروشگاه های معمولی خرید می‌کنید، باید توجه داشته باشید که زمان ارسال این کالاها را خود فروشنده تعیین می‌کند و در صورتی‌که از چند فروشگاه اینترنتی معمولی خرید کرده باشید، این محصولات در بسته‌بندی های جداگانه و در زمان های مختلف برای شما ارسال می‌شود.