امتیاز مشتریان

محصول:حجم دهنده لب plump it

1398/03/16 مهسا یونسی

محصولی که برای من ارسال شده با تصویر فرق داره. هیچ اثری هم نداره. فقط سوزش خیلی زیادی داره. تو بسته بندیش نوشته بعد از 5 دقیقه سوزشش از بین میره و لب رو حجیم می کنه. اما این فقط و فقط سوزش داره و بعد از 1 ساعت همچنان سوزش آزار دهندش وجود داره. هیچ خبری هم از حجم دهی نیست. من که اصلا از این خریدم راضی نیستم.


محصول:حجم دهنده لب plump it

1398/03/16 نهال

جواب فروشنده :


محصول:پرایمر فارسالی سبز

1398/03/16 مهسا یونسی

اگه واقعا توش ویتامین c داشته باشه یعنی خاصیت روشن کنندگی داره که البته اونی که برای من ارسال شده نداره. نه تنها پوست رو مات نمی کنه بلکه باعث براق شدن پوست هم میشه. هیچ اثری هم روی منافذ باز پوست نداره. تنها اتفاقی که بعد از استفاده ازش دیدم چسبندگی پوستم بود! طوری که حتی بعد از تقریبا 1 ساعت همچنان وقتی به صورتم دست میزدم چسبناک بود!!! انگار عسل به صورتم زدم. خلاصه اگه توضیحات کامل و وجدانی نوشته می شد و می دونستم که تقلبیه اصلا نمی خریدم.


محصول:پرایمر فارسالی سبز

1398/03/16 نهال

جواب فروشنده : این محصول مخصوص بستن روزنه های باز روی گونه می باشد . توجه: استفاده این محصول به صورت روزانه فقط در قسمت T شکل صورت و روی پوست تمیز موثر می باشد وگرنه پوست حالت چسبندگی پیدا میکند یا بعضی از پوست ها چرب میشوند. توجه : این محصول اگر روی لب زده شود باعث بسته شدن منافذ پوست لب شده و مواردی مثل کرم حجیم کننده لب جذب لب نشده و اثر نمیکند . مختص قسمت T صورت شامل پیشانی،بینی و اطراف بینی


بازگشت به فروشگاه